Sale!
Шифра: 10103 Categories ,

Maestro Cat – 15kg

Маестро Cat е високо квалитетна, премиум балансирана храна, формулирана за исхрана на сите раси и возрасни категории на мачки. Храна прецизно подготвена со цел да ги обезбеди сите есенцијални нутритивни потреби на една мачка. Крцкавата и ситна гранулација полна со сите потребни витамини и минерали ќе обезбеди врвно искуство за време на оброкот на Вашата мачка. Формула развиена на база на риба и рибни преработки, лосос, растителни и животиски масти, минреали и витамини А, Д и Е. Богата со ОМЕГА 3 масти. Дава сила и енергија, здраво и блескаво крзно. Содржи идеален баланс меѓу месо од риба и растителни влакна кои го одржуваат метаболизмот на мачката на врвно ниво. Високиот број на протеини (30%) од месно потекло обезбедуваат здрави и силни мускули, како и доживотно здравје и среќа. Наменета и за бремени мачки и доилки, во зависност од дневната доза на исхрана.

Original price was: 2.200,00 ден.Current price is: 1.599,00 ден.

Availability: На залиха

Се користи во сува или влажна форма. Доколку се дозира во сува форма, секогаш обезбедете свежа вода за пиење на вашиот миленик.

Тежина 15 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maestro Cat – 15kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0