Sale!
Шифра: 10104 Категорија : Tag

Maestro Dog Vital Formula – 4kg

Maestro Dog Vital Formula е високо квалитетна, ПРЕМИУМ, балансирана храна, формулирана со екстра дополнителни животински протеини од пилешко потекло и ориз. Дава сила и енергија, здрава кожа и блескаво крзно. Следејќи ги нутритивните потреби, Маестро Витал нуди најнапредна исхрана за најдобар живот на Вашето куче. Храната е произведена од внимателно одбрани состојки со врвен квалитет. Обезбедува одлично здравје, виталност, јаки коски, здрави заби и сјајно влакно.  Произведена на база на високо квалитетно пилешко месо, кои ќе обезбедат неодолива месна закуска за кучето. Месната и голема гранулација несомнено ќе ги задоволи неговите апетити. Спремно за конзумација. Дневната доза е според возраста на кучето и може да биде променета во зависност од физичката активност, природата на кучето или климатските услови.

399,00 ден

Availability: На залиха

Се користи во сува или влажна форма. Доколку се дозира во сува форма, секогаш обезбедете свежа вода за пиење на вашиот миленик.

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maestro Dog Vital Formula – 4kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0