Sale!
Шифра: 10107 Категорија :

Cracky Complete Food

Cracky Complete Food е комплетна балансирана храна за возрасни кучиња, наменета за сите раси. Храната е произведена од внимателно одбрани состојки со врвен квалитет. Богата со протеини (21%), на база на свежо пилешко месо, зеленчук, житарици, растителни и животински масти, минерали и витамини А, Д и Е. Ги содржи сите потребни витамини и минерали неопходни за потполно правилна и избалансирана исхрана. Cracky и специјалната формулација од високо квалитетно пилешко месо и зеленчук ќе ја направи Вашиот миленик да зрачи со виталност, здравје и среќа. Обезбедува силен имунолошки систем, здрави заби и блескаво крзно. Спремно за конзумација. Дневната доза е според возраста на кучето и може да биде променета во зависност од физичката активност, природата на кучето или климатските услови.

Original price was: 900,00 ден.Current price is: 659,00 ден.

Availability: На залиха

Се користи во сува или влажна форма. Доколку се дозира во сува форма, секогаш обезбедете свежа вода за пиење на вашиот миленик.

 

Тежина 10 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cracky Complete Food”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0