Sale!
Шифра: 10100 Категорија : Tag

Maestro Puppy

Maestro Puppy е високо квалитетна, ПРЕМИУМ, балансирана храна специјализирана за мали кученца до 1 година, како и за исхрана на мали раси на кучиња. Maestro Puppy е формула  развиена со цел да го поддржи правилниот раст и развој на вашето кученце. Создадена да обезбеди сеопфатно решение за нутритивните потреби на кучето уште од најмала возраст. Храната е произведена од свежо пилешко месо и внимателно одбрани состојки со врвен квалитет, богата со протеини (30%), житарици, растителни и животниски масти, минерали, витамини А, Д и Е. Храната е комплетна и ги задоволува 100% нутритивните потреби на кученцето за правилна и избалансирана исхрана. Обезбедува силен имунолошки систем, здрави коски и заби и блескаво крзно. Спремно за конзумација. Дневната доза е според возраста на кучето и може да биде променета во зависност од физичката активност, природата на кучето или климатските услови.

Original price was: 2.200,00 ден.Current price is: 1.599,00 ден.

Availability: На залиха

Се користи во сува или влажна форма. Доколку се дозира во сува форма, секогаш обезбедете свежа вода за пиење на вашиот миленик.

Тежина 15 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maestro Puppy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0