Sale!
Шифра: 10101 Категорија : Tag

Maestro High Energy

Maestro High Energy е високо квалитетна, ПРЕМИУМ, балансирана храна специјализирана за сите раси на возрасни кучиња изложени на поголеми физички активности, за кучиња доилки како и за исхрана на кучиња изложени на стрес. Maestro High Energy содржи специјална високо протеинска формула (30%) создадена за поддршка на мускулите и срцето на Вашиот миленик. Произведена на база на високо квалитетно и свежо пилешко месо, обезбедува неодолива месна закуска за кучето кое несомнено ќе ги задоволи неговите апетити. Активира силна енергија со одложено дејство со цел да постигне издржливост и кондиција на Вашето куче. Обезбедува силен имунолошки систем, здрави заби и блескаво крзно. Спремно за конзумација. Дневната доза е според возраста на кучето и може да биде променета во зависност од физичката активност, природата на кучето или климатските услови.

1.599,00 ден

Availability: На залиха

Се користи во сува или влажна форма. Доколку се дозира во сува форма, секогаш обезбедете свежа вода за пиење на вашиот миленик.

Тежина 15 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maestro High Energy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0