Sale!
Шифра: 10102 Категорија : Tags ,

Maestro Cat – 2kg

Маестро Cat е високо квалитетна, премиум балансирана храна, формулирана за исхрана на сите раси и возрасни категории на мачки. Храна прецизно подготвена со цел да ги обезбеди сите есенцијални нутритивни потреби на една мачка. Крцкавата и ситна гранулација полна со сите потребни витамини и минерали ќе обезбеди врвно искуство за време на оброкот на Вашата мачка. Формула развиена на база на риба и рибни преработки, лосос, растителни и животиски масти, минреали и витамини А, Д и Е. Богата со ОМЕГА 3 масти. Дава сила и енергија, здраво и блескаво крзно. Содржи идеален баланс меѓу месо од риба и растителни влакна кои го одржуваат метаболизмот на мачката на врвно ниво. Високиот број на протеини (30%) од месно потекло обезбедуваат здрави и силни мускули, како и доживотно здравје и среќа. Наменета и за бремени мачки и доилки, во зависност од дневната доза на исхрана.

Original price was: 350,00 ден.Current price is: 249,00 ден.

Availability: На залиха

Се користи во сува или влажна форма. Доколку се дозира во сува форма, секогаш обезбедете свежа вода за пиење на вашиот миленик.

Тежина 2 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maestro Cat – 2kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0