Previous slide
Next slide
Производи со најдобар квалитет

Премиум храна за домашни миленици

Од нивните денови како кученца и мачиња до годините како постари кучиња и мачки, нашата исхрана започнува со науката за разликите што можете да ги видите, почувствувате и да им верувате.

НАЈЕФТИНИ ЦЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА!

Нашите најпродавани производи

Cracky Complete Food

Original price was: 900,00 ден.659,00 денCurrent price is: 659,00 ден.
Оценето 0 од 5

Cracky High Energy

Original price was: 2.800,00 ден.1.999,00 денCurrent price is: 1.999,00 ден.
Оценето 0 од 5

Maestro Dog Vital Formula - 10kg

Original price was: 1.000,00 ден.599,00 денCurrent price is: 599,00 ден.
Оценето 0 од 5

Maestro Dog Vital Formula - 4kg

Original price was: 500,00 ден.399,00 денCurrent price is: 399,00 ден.
Оценето 0 од 5

Maestro Cat - 15kg

Original price was: 2.200,00 ден.1.599,00 денCurrent price is: 1.599,00 ден.
Оценето 0 од 5

Maestro Cat - 2kg

Original price was: 350,00 ден.249,00 денCurrent price is: 249,00 ден.
Оценето 0 од 5

Maestro High Energy

Original price was: 2.200,00 ден.1.599,00 денCurrent price is: 1.599,00 ден.
Оценето 0 од 5

Maestro Puppy

Original price was: 2.200,00 ден.1.599,00 денCurrent price is: 1.599,00 ден.
Оценето 0 од 5

Нашата замисла е да го направиме лесно, брзо и ефтино. Се трудиме да обезбедиме добра услуга за нашите клиенти и да имаме брза и ефикасна испорака. Се надеваме дека ќе бидете среќни купувајќи кај нас.

Балансирана храна специјализирана за мали кученца до 1 година како и за мали раси на кучиња

Висококвалитетна ПРЕМИУМ исхрана за секоја фаза од животот на здраво милениче

Висококвалитетна балансирана храна за возрасни кучиња, наменета за сите раси.

Премиум храна

Квалитет за вашите миленици

Голема заштеда

Сигурно плаќање при достава

Препораки од наши корисници

5/5
За мојот миленик секогаш го избирам Cracky High Energy . Храна со висока енергетска и протеинска вредност.
Го препорачувам на сите !!
Сара Стаева

Промотивен попуст

Овој месец за Вас овозможивме попусти до 30% на целиот асортиман на храна за вашите миленици!

5/5
За моето малечко секогаш бирам балансирана храна богата со многу витамини и минерали за правилен развој на моето кученце. Мојот избор е Maestro Puppy !!!
Мики Петров
Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0