Sale!
Шифра: 10105 Категорија : Tag

Maestro Dog Vital Formula – 10kg

Maestro Dog Vital Formula е високо квалитетна, ПРЕМИУМ, балансирана храна, формулирана со екстра дополнителни животински протеини од пилешко потекло и ориз. Дава сила и енергија, здрава кожа и блескаво крзно. Следејќи ги нутритивните потреби, Маестро Витал нуди најнапредна исхрана за најдобар живот на Вашето куче. Храната е произведена од внимателно одбрани состојки со врвен квалитет. Обезбедува одлично здравје, виталност, јаки коски, здрави заби и сјајно влакно.  Произведена на база на високо квалитетно пилешко месо, кои ќе обезбедат неодолива месна закуска за кучето. Месната и голема гранулација несомнено ќе ги задоволи неговите апетити. Спремно за конзумација. Дневната доза е според возраста на кучето и може да биде променета во зависност од физичката активност, природата на кучето или климатските услови.

Original price was: 1.000,00 ден.Current price is: 599,00 ден.

Availability: На залиха

Се користи во сува или влажна форма. Доколку се дозира во сува форма, секогаш обезбедете свежа вода за пиење на вашиот миленик.

Тежина 10 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maestro Dog Vital Formula – 10kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0