Sale!
Шифра: 10106 Категорија :

Cracky High Energy

Cracky High Energy е високо квалитетна, ПРЕМИУМ, балансирана и комплетна храна наменета за возрасни кучиња кои имаат потреба од зголемена протеинска поддршка во својата исхрана. Специјализирана за напредни и активни кучиња и големи раси, со висока енергетска и хранлива вредност, богата е со протеини (28%), минерали за зајакнување на коските и забите, добротворно влијае на дигестивниот систем, го зајакнува имунолошкиот систем. Произведена од свежо пилешко месо, риба, житарици, растителни и животниски масти. Идеалниот баланс меѓу високо квалитетно пилешко месо и риба ќе ја обезбедат комплетната енергија на Вашиот миленик во текот низ целиот ден. Оптимизирана за активни кучиња, кучиња изложени на стрес, женки доилки како и бремени кучиња на кои им е потребна поголема количина на хранливи материи и калории.

Original price was: 2.800,00 ден.Current price is: 1.999,00 ден.

Availability: На залиха

Спремно за конзумација.  Дневната доза е според возраста на кучето и може да биде променета во зависност од физичката активност, природата на кучето или климатските услови.

Се користи во сува или влажна форма. Доколку се дозира во сува форма, секогаш обезбедете свежа вода за пиење на вашиот миленик.

Тежина 20 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cracky High Energy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0